Wypadek w Piasecznie, ciężko ranna pasażerka jednego z aut. Zatrzymany kierowca przewozów na aplikację

Aktualizacja:
Autor:
mg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w Piasecznie

W nocy w pobliżu ulic Okulickiego i Powstańców Warszawy w Piasecznie doszło do zderzenia jeepa i toyoty. Dwie osoby trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi, jeden z nich, który świadczył usługi przewozu osób na aplikację, został zatrzymany.

Policja informację o zdarzeniu otrzymała o godzinie 3.55.

- Zderzyły się toyota i jeep, kierujący byli trzeźwi. Pasażerka z toyoty oraz kierująca jeepem zostały zabrane do szpitala. Kierowca toyoty to obywatel Tadżykistanu - poinformował Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji. Jak dowiedział się Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl, samochód terenowy uderzył w bok toyoty, której pasażerka z poważnymi obrażeniami została karetką przewieziona do szpitala.

Kierowca zatrzymany

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca toyoty nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Jak dodała Magdalena Gąsowska z policji w Piasecznie, została od niego pobrana krew do badania na zawartość środków odurzających.

- Został on zatrzymany ze względu na uczestnictwo w zdarzeniu oraz przez to, że jest to obcokrajowiec. Mężczyzna przebywa w naszej jednostce do czasu przeprowadzenia z nim czynności - przekazała Gąsowska. Policjantka uzupełniła, że mężczyzna posiadał dokumenty i nic nie wskazuje na to, by były one nielegalne.

- Kierowca toyoty świadczył usługi przewozu osób na aplikację - dodał Artur Węgrzynowicz. Informację tą potwierdza także policja.

Autor:mg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości