Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Wypadek w metrze. Zamknęli siedem stacji

Warszawa


Wypadek na stacji metra Centrum. Pociągi jeździły w skróconej trasie. Przez półtorej godziny zamkniętych było siedem stacji.

Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną 18. - Na stacji Centrum, na torze w kierunku Młocin doszło do wypadku z udziałem pasażerki - informowała Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego.

I dodała, że kobieta przeżyła. - Był z nią kontakt, została zabrana do szpitala. Jednak do zakończenia działań prokuratora, metro nie będzie zatrzymywało się na siedmiu stacjach - podawała.

A około godziny 19.30 powiedziała, że ruch został wznowiony.

Utrudnienia

Zamknięte dla ruchu były stacje: WIERZBNO, RACŁAWICKA, POLE MOKOTOWSKIE, POLITECHNIKA, CENTRUM, ŚWIĘTOKRZYSKA i RATUSZ ARSENAŁ.

Pociągi kursowały na odcinkach: KABATY-WILANOWSKA i DWORZEC GDAŃSKI-MŁOCINY. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił autobusową linię zastępczą Z.

Pisaliśmy też o wypadku na Patriotów:

Zdarzenie na PatriotówTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kz/b