Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Wypadek w metrze. Trzy stacje były wyłączone

Warszawa

Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plWypadek na stacji Ratusz Arsenał

Przez ponad dwie godziny były wyłączone trzy stacje metra, po wypadku na przystanku Ratusz Arsenał. Na czas utrudnień wprowadzono autobusową linię zastępczą kursującą na odcinku od Dworca Gdańskiego do metra Politechnika.

Jak podawał Zarząd Transportu Miejskiego, wyłączone z ruchu zostały stacje: Ratusz Arsenał, Świętokrzyska i Centrum. Na wyłączonym odcinku uruchomiono zastępczą linię autobusową ''Z''.

- Jeden z pasażerów wpadł pod pociąg na stacji Ratusz Arsenał przy torze drugim, czyli w stronę Kabat - poinformowała Anna Bartoń, rzeczniczka stołecznego metra.

Jak relacjonował nasz reporter, na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej. - Strażacy wyciągnęli kobietę. Trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Jest przytomna - informował Artur Węgrzynowicz.

Sprawą zajęła się policja - Policjanci będą ustalali, dlaczego kobieta znalazła się pod wagonem - powiedziała Edyta Adamus ze stołecznej policji.

md/b/md/ec