Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Wypadek na S8. "Dziecko zostało zabrane do szpitala"

TVN Warszawa

Zderzenie dwóch samochodów na S8Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Na trasie S8 na wysokości Łabiszyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Poszkodowane zostało około siedmioletnie dziecko. Na miejscu są poważne utrudnienia w ruchu.

- Pojazdy zderzyły się po godzinie 17 na pasie w kierunku Łodzi i Poznania. Około siedmioletnie dziecko zostało zabrane do szpitala - informuje Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

I ostrzega przed ogromnymi utrudnieniami na miejscu. - Trzy pasy ruchu są zablokowane, wszystko stoi w miejscu. Policjanci działają na miejscu i próbują to rozładować - zaznacza Retmaniak.

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Wygląda na to, że BMW najechało na toyotę, która ma bardzo mocny rozwalony tył. Później toyota musiała dodatkowo uderzyć w bariery i w efekcie samochód jest uszkodzony z każdej strony - opisuje.

Dodaje również, że utrudnienia obejmują nie tylko jezdnię w kierunku Łodzi. - Korek utworzył się też na przeciwległej jezdni w kierunku Białegostoku, bo kierowcy zwalniają widząc wypadek - relacjonuje.

Na miejscu pracuje policja i strażacy.

mp/pm