Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Wypadek na rondzie Jazdy Polskiej. Cztery osoby w szpitalu

Najnowsze

Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.plWypadek na rondzie Jazdy Polskiej

Trzy samochody zderzyły się na rondzie Jazdy Polskiej. Do szpitala przewieziono cztery osoby, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Policja dostała zgłoszenie o zderzeniu o godz. 10.25. – W wypadku udział brał lexus, citroen -taksówka i fiat panda – wylicza Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej policji. – Z citroena kierujący i dwóch pasażerów trafili do szpitala, a z lexusa dziecko zostało zabrane na rutynowe badania – dodaje.

Utrudnienia w ruchu

Do wypadku doszło przy zjeździe w stronę mostu Łazienkowskiego.

– Według relacji świadków, fiat panda jechał w tym kierunku środkowym pasem, a skrajnie prawym poruszała się taksówka. Prowadzący te pojazdy twierdzili, że mieli zielone światło. W tym samym momencie ulicą Waryńskiego w kierunku centrum jechał lexus. Uderzył w citroena, a ten w pandę, która wylądowała na sygnalizatorze świetlnym – relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie i policja. Funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku. - Są utrudnienia na zjeździe w kierunku mostu Łazienkowskiego i na Waryńskiego w stronę centrum – zaznacza Krysztofiński.

ran/r