Przygotuj się na:

Wypadek autobusu na Dolnej. Sześć osób rannych

Najnowsze

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plWypadek autobusu

Wypadek autobusu i dwóch samochodów osobowych na ulicy Dolnej. Sześć osób zostało rannych. Ulica była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 13.00 na Mokotowie. - Według relacji świadków, citroen wyjeżdżał z bramy przy skrzyżowaniu z ulic Konduktorską. Wtedy zderzył się z autobusem linii 172. W wyniku uderzenia osobówka wpadła na zaparkowane BMW, które obiło się o budynek - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Sześć osób rannych

Sześć osób zostało rannych. - Pięciu pasażerów z autobusu i jedna osoba z samochodu. Mają oni drobne obrażenia - precyzuje reporter.

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej oraz cztery karetki. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. - Mamy informacje, że doszło do zdarzenia, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać- informuje Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji.

Zablokowana ulica

Ulica Dolna była całkowicie nieprzejezdna w obu kierunkach. Stojącym w korku kierowcom starali się pomóc policjanci. Wahadłowo przepuszczali samochody. - Policjanci regulują ruch, jednak utrudnienia są bardzo duże - ostrzegała po 14. Edyta Adamus z biura prasowego policji.

W związku z zablokowanym przejazdem ul. Dolną występowały opóźnienia w kursowaniu linii: 141, 172, 195. Autobusy od skrzyżowania Dolnej z Belwederską jechały objazdem: Belwederska - Spacerowa - Goworka - Puławska i dalej własnymi trasami.

su/b