Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Wyłowiono ciało kobiety

Najnowsze

Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plTutaj zniknęła kobieta

Ciało młodej kobiety, która w czwartek weszła do Wisły i nie wróciła na brzeg, odnaleziono w niedzielne popołudnie na wysokości Żerania.

- Policjanci komisariatu rzecznego wyłowili ciało kobiety przy śluzie na Żeraniu. Zidentyfikowano ją jako zaginioną w czwartek – powiedział tvnwarszawa.pl Robert Opas z komendy stołecznej.

Kobieta, wraz ze znajomym, weszła do Wisły w okolicach mostu Poniatowskiego w nocy z czwartku na piątek. Mężczyźnie udało się wrócić na brzeg. Kobieta zniknęła pod wodą. Około północy policjanci rozpoczęli poszukiwania. Akcja z udziałem płetwonurków była kontynuowana w kolejnych dniach.

bako/ec

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl