Wylicytuj rodzinny obiad z Piotrem Guziałem

Warszawa

fbPior Guział, burmistrz Ursynowa

W najbliższą niedzielę 22 finał WOŚP. Na Ursynowie odbędzie się piknik Off Road Wawa4x4, podczas którego będzie można wylicytować rodzinny obiad z burmistrzem tej dzielnicy.

Impreza Off Road Wawa4x4 odbędzie się u zbiegu ulic Pileckiego i Płaskowickiej. Licytacja obiadu z burmistrzem odbędzie się ok. godz. 13.00, a poprowadzi ją osobiście Piotr Guział.

Termin obiadu zostanie ustalony ze zwycięzcą licytacji.

22 finał WOŚP

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia, pod hasłem "Na ratunek". Fundacja zbierać będzie pieniądze na sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i - podobnie jak w zeszłym roku - na rzecz "godnej opieki medycznej seniorów".

Jak poinformował w środę na konferencji prasowej szef Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak, w tegorocznym Finale weźmie udział blisko 1,8 tys. sztabów, w tym 51 zagranicznych. Fundacja przygotowała 35 mln serduszek dla darczyńców.

Fundację można wspierać nie tylko przez wrzucanie datków do puszki, ale również m.in. przelewami, sms-ami, przy pomocy karty kredytowej lub debetowej, przez serwisy społecznościowe. Wszystkie sposoby opisane są na stronie internetowej WOŚP.

W zbiórkę można się również włączyć przez jedną z ponad 10 tys. aukcji internetowych.

Światełko do nieba

Przed Pałacem Kultury i Nauki odbędzie się koncert. Rozpocznie się o godz. 13.30, potrwa do godz. 22. Zagra kilkanaście zespołów.

O godz. 20, jak co roku, zorganizowany zostanie pokaz sztucznych ogni "Światełko do nieba".

W zeszłym roku w sumie WOŚP zebrała ponad 50,6 mln zł.

Tak wyglądał 21. finał WOŚP przed PKiN:

Światełko rozbłysło o godz. 20.00
TVN24

par