Wygraj karnet na Legię

Warszawa

legia.comKonkurs dla kibiców

Gratka dla kibiców Legii. Codziennie, do 15 maja, na facebookowym profilu stadionu Pepsi Arena można odpowiadać na pytania konkursowe dotyczące stołecznego klubu. Do wygrania karnety na mecze Legii.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest "polubienie" profilu Pepsi Areny na facebooku. Codziennie przez siedem dni o godzinie 15 będą tam umieszczane trzy pytania - za trzy, dwa i jeden punkt. Kto zgromadzi największą ilość punktów, ten zdobędzie nagrodę główną. Jeżeli więcej niż jedna osoba będzie miała na koncie tyle samo "oczek", to o ostatecznej klasyfikacji zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Karnet na cały sezon

Odpowiedzi należy przesyłać drogą mailową (konkurswww@legia.pl) w dniu pojawienia się pytania do godz. 24. Liczy się tylko pierwsza odpowiedź. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma karnet na nadchodzący sezon. Osoba, która zakończy zmagania na drugim miejscu, wygra karnet na rundę jesienną rozgrywek 2012/13. Zdobywca trzeciego miejsca dostanie podwójne zaproszenie do sektora Silver na pierwszy mecz Legii w Lidze Europy. Więcej informacji na facebookowym profilu Pepsi Areny

mjc