Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Wygraj 5-dniową podróż do Wiednia i 2 bilety na Life Ball – teraz albo nigdy!

Najnowsze

-Wygraj 5-dniową podróż do Wiednia

W dniach 16-18 maja na Skwerze Hoovera w Warszawie czeka na Ciebie imponujących rozmiarów kostka wiedeńska „Wiedeń: teraz albo nigdy”. Skorzystaj z szansy, aby wygrać 5-dniową podróż do Wiednia dla dwóch osób i bilety na Life Ball.

Zdobądź kod konkursowy, który może okazać się Twoim biletem do Wiednia: wejdź na stronę now.vienna.info lub przyjdź na Skwer Hoovera i zgłoś się do udziału w konkursie. Jeżeli 18 maja o godz. 17:00 będziesz przy naszej kostce wiedeńskiej ze swoim kodem konkursowym i smartfonem, masz szansę wygrać niezapomnianą podróż do Wiednia dla dwóch osób.

.

Kuszącą nagrodą jest 5-dniowa podróż do Wiednia w terminie 27.05-01.06 oraz bilety na słynny Life Ball. Spędzisz pięć pełnych atrakcji dni w Wiedniu w towarzystwie zwycięzców konkursu z Barcelony, Londynu, Pragi i Berlina, z osobistym przewodnikiem, który m.in. pozwoli Wam zajrzeć za kulisy Wiedeńskiej Opery Państwowej, zaprowadzi na dach Muzeum Historii Naturalnej i oprowadzi po wiedeńskich klubach. Nagroda zawiera również przelot w klasie biznes liniami Austrian Airlines oraz noclegi (jeden z nich w apartamencie Pałacu Schönbrunn).

Przedsmak tego, co oferuje Wiedeń, dadzą wszystkim atrakcje organizowane przed kostką „ Wiedeń: teraz albo nigdy” (16.05: 12:00-20:00, 17.05: 14:00-24:00, 18.05: 12:00-17:00) składające się na bogaty program poświęcony tematyce wiedeńskiej. Jednocześnie w quizie na temat Wiednia będzie można wygrać drobne upominki i kupony rabatowe – 20% zniżki na przeloty do Wiednia liniami Austrian Airlines.

.
.

Chcesz bawić się razem z nami?

Więcej dowiesz się na stronie now.vienna.info

.
.