Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Wtargnął na czerwonym. Nie przeżył zderzenia

Najnowsze


Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę rano na skrzyżowaniu ulic Rzymowskiego i Modzelewskiego. Motocyklista potrącił starszego mężczyznę. Po przewiezeiniu do szpitala, pieszy zmarł.

- Według relacji świadków starszy mężczyzna przechodził po pasach na czerownym świetle, wtedy uderzył w niego kierowca jednośladu, który miał zielone światło - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Pieszy w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Motocykliście się nic nie stało, chociaż w wyniku wypadku przewrócił się - dodaje.

Taką wersję wydarzeń potwierdza stołeczna policja. - Około 60-letni mężczyzna wtargnął na jezdnię na czerownym świetle - informuje Tomasz Sitek ze stołecznej policji. - Kierowca motocykla był trzeżwy - dodaje.

Jak informuje policja, po przewieźeniu do szpitala, pieszy zmarł w szpitalu.

su/b

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak /tvnwarszawa.pl