Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Wtargnął do mieszkania, zaatakował. Policja szuka nożownika

Najnowsze

ShutterstockPolicja szuka sprawcy

W jednym z mieszkań w Pruszkowie mężczyzna został raniony nożem. Policja szuka sprawcy ataku.

Informację o tym, że do mieszkania przy ulicy Chopina w Pruszkowie wtargnął mężczyzna i zaatakował drugiego nożem otrzymaliśmy na Kontakt 24. Te doniesienia potwierdziła policja. - Zgłoszenie do jednego z mieszkań w Pruszkowie wpłynęło około godziny 22, w tej chwili funkcjonariusze dopiero rozpoczęli działania - poinformowała w niedzielę wieczorem redakcję Kontaktu 24 Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Sprawca poszukiwany

- Z bardzo wstępnych ustaleń wiemy, że doszło do konfliktu między dwoma mężczyznami, w trakcie którego jeden z nich został raniony przez drugiego. Poszkodowany trafił do szpitala - przekazała. Jak dowiedzieliśmy się w poniedziałek rano, stan poszkodowanego jest stabilny.

Sprawca nie został zatrzymany. - Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. W tej chwili prowadzimy czynności wyjaśniające. Nadzór nad sprawą przejęła prokuratura - wyjaśniła Marta Słomińska z komendy powiatowej w Pruszkowie.

Zobacz też materiał o sprzeczce w tramwaju, która zakończyła się atakiem na motorniczego:

Sprzeczka w tramwajuMateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

kk/b

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock