Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Wtargnął do cudzego domu. Mieszkanka słyszała strzały

Warszawa

targeo.plZatrzymano 24-latka

Mieszkanka jednego z domów w podwarszawskim Henryszewie zawiadomiła policję po tym, jak usłyszała strzały. Gdy wyszła z domu, do środka wtargnął mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 17 w podwarszawskiej miejscowości Henryszew (powiat grodziski).

- Mieszkanka jednej z posesji zobaczyła mężczyznę, który przeskakuje przez jej płot. Dodatkowo usłyszała strzały. Wystraszyła się i uciekła z domu, do którego w tym czasie wtargnął 24-latek. Od sąsiadki powiadomiła policjantów - poinformowała Katarzyna Zych z komendy w Grodzisku Mazowieckim.

Bez rannych

Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali 24-latka. Był trzeźwy. Jak dodała Zych we wtorek rano, w domu został znaleziony pistolet. - Podejrzewamy, że to mężczyzna strzelał. Jest poddawany kolejnym badaniom - przekazała.

Policjanci wyjaśniają, czy faktycznie padły strzały i jakie były okoliczności zajścia. Pewne jest, że nikt nie został ranny.

ło/b/kś/r