Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Wpadli na Targówku. Mieli broń i amunicję

Warszawa

kspPrzy zatrzymanych znaleziono trzy sztuki broni

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn na Targówku. Jeden z nich, poszukiwany listem gończym, miał przy sobie dwie sztuki broni i amunicję, drugi - rewolwer. Mężczyźni odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i handel narkotykami.

Śródmiejscy kryminalni od dwóch tygodni pracowali nad zatrzymaniem poszukiwanego listem gończym Marcina S. Ustalili, że 36-latek przebywa na Targówku. Zorganizowali zasadzkę pod jednym z bloków przy ul. Św. Wincentego.

Przestępcy znani policji

Po kilku godzinach obserwacji pod blok podjechała toyota, prowadził ją Marcin S. Mężczyzna został zatrzymany. Miał przy sobie dwie sztuki broni i amunicję.

W trakcie przeszukania mieszkania Marcina S., policjanci zatrzymali jego kompana. Zenon S., również dobrze znany warszawskiej policji, miał przy sobie rewolwer i tabletki psychotropowe.

Długa lista zarzutów

Marcin S. trafił do więzienia, gdzie odbędzie karę półtora roku za jazdę po alkoholu i podrabianie dokumentów. Jest także podejrzewany o rozbój i nielegalne posiadanie broni. Jeśli badania balistyczne potwierdzą, że zabezpieczona broń, jest bronią palną, obaj mężczyźni odpowiadać będą za jej nielegalne posiadanie. Dodatkowo Zenon S. usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

bf