Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

Wojewoda wycofuje się ze "zbiorowego ogłupienia"

Najnowsze

TVN24Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki

Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski przyznał się do błędu po swoich mocnych słowach ze środy.- W związku z warszawskim referendum powiedziałem o "zbiorowym ogłupieniu Polaków". To było o jedno zdanie za dużo – napisał na popularnym portalu społecznościowym urzędnik.

W środę w radiu TOK FM wojewoda mazowiecki o referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz nazwał "zbiorowym ogłupieniem". Do słów wojewody w programie "Jeden na jeden" w TVN 24 odniósł się minister sprawiedliwości Marek Biernacki.

"Jestem przykładem swojej tezy"

- Zgadzam się, że o jedno zdanie pan wojewoda powiedział za dużo. Mógł to określić innymi słowami, ponieważ nigdy wyborców, obywateli, nie można w ten sposób określać, ponieważ oni mają takie swoje zdanie i tak swoje zdanie wyrażają - podkreślił.

Kozłowski najwyraźniej wziął sobie do serca słowa Biernackiego. Wojewoda przyznał, że przeszarżował i poinformował, że miał na myśli także ludzi własnej partii.

- Mądrze to ocenił człowiek, którego podziwiam i mój przyjaciel, Marek Bierncki. Tak, to było o jedno zdanie za dużo. Miałem przecież na myśli także nas, ludzi PO, którzy zatracili zdolność komunikowania się z mieszkańcami, a wyszło, że nie szanuję krytyków. Sam stałem sie przykładem swojej tezy - skomentował na popularnym portalu społecznościowym wojewoda mazowiecki.

Reakcja szefa MSW na słowa wojewody:

Marek Biernacki był gościem "Jeden na Jeden" w TVN24
Marek Biernacki był gościem "Jeden na Jeden" w TVN24TVN24

lata/b

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości