Wjechał "maluchem'' w ogrodzenie. Miał 3 promile

Warszawa

Pijany mężczyzna wjechał ,,maluchem'' w ogrodzenie

55- letni Marek C. usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna, który miał prawie 3 promile alkoholu we krwi, wjechał ,"maluchem’" w ogrodzenie prywatnej posesji.

Policja otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej przy ulicy Zielonej w Starej Niedziałce( mazowieckie). Kierowca Fiata 126p wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który był tak pijany, że nie był w stanie wysiąść z auta.

Pijany i z zakazem sądowym

Po przewiezieniu sprawcy na komendę okazało się, że Marek C. miał sądowy zakaz zabraniający mu jazdy samochodem do 2016 roku. Wcześniej również był karany 3 razy za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie był w stanie nadmuchać w alkomat. Badanie krwi wykazało, że kierowca w chwili zatrzymania miał prawie 3 promile alkoholu

Mieszkaniec gminy Stanisławów usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Ze względu na dopuszczenie się przestępstwa drogowego w trakcie obowiązywania zakazu sądowego, mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

aś//ec