Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

Najnowsze

Wilanów ma plażę

Najnowsze

fot
| NAC (Sygnatura: 1-U-2019-9)fot

Jest piach prosto z Gdyni, wypożyczalnia rowerów, leżaków i letnie kino. Brakuje tylko wody, bo plaża znajduje się w samym środku osiedla, u zbiegu al. Wilanowskiej i Przyczółkowej.

- Przywieźliśmy dwa kilogramy bursztynów i muszelek - mówili na konferencji prasowej przedstawiciele urzędu miasta w Gdyni, którzy uczestniczyli w otwarciu najnowszej plaży w stolicy.

Posłuchaj "Orkiestry Pstronga"

Władze Wilanowa nie zrażają się faktem, że na plaży nie ma wody. Zapowiadają, że atrakcji przez całe wakacje nie zabraknie. Niemal każdego dnia będą się tutaj odbywać koncerty. Już w piątek wieczorem pierwszy z nich – zagrają Orkiestra Pstronga z Gdyni, Me Myself and I oraz Ewelina Flinta.

Ponadto codziennie plażowicze będą mogli uczestniczyć w pokazach tańca. Będzie można zagrać w siatkówkę plażową a także poćwiczyć na siłowni. Wieczorami będą odbywać się pokazy filmów w ramach kina plażowego.

Plaża będzie czynna codziennie, aż do 11 września.

Mapy dostarcza Targeo.pl

bf

Pozostałe wiadomości