Wielkie rekolekcje na stadionie. Utrudnienia na Saskiej Kępie

Warszawa

UM WarszawaOgraniczony wjazd na Saską Kępę

W sobotę na Stadionie Narodowym odbywają się rekolekcje prowadzone przez o. Johna Bashoborę. W związku z tym wydarzeniem trzeba liczyć się z utrudnieniami w rejonie Saskiej Kępy. Będzie więcej autobusów.

W rekolekcjach bierze udział nawet 55 tysięcy wiernych - relacjonował w sobotę rano Łukasz Frątczak, reporter TVN24. Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami w rejonie Saskiej Kępy.

Autobusy na objazdach

Zarząd Transportu Miejskiego zapowiada, że od godziny 21 do czasu zakończenia imprezy zmienia się charakter przystanków Wybrzeże Szczecińskie 01 i 02 z warunkowych na stałe. Przystanki będą obowiązywały, jako stałe dla wszystkich linii autobusowych kursujących ulicą Wybrzeże Szczecińskie.W przypadku braku możliwości przejazdu w rejonie skrzyżowania Zamoyskiego i Sokola autobusy linii 125, 135 i 202 będą jechały objazdami.

Trudne powroty

Po zakończeniu imprezy na Stadionie Narodowym dla uczestników rekolekcji uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów linii 507 (rondo Waszyngtona 01 – Dw. Centralny), 509 (rondo Waszyngtona 04 – Nowodwory, Al. Zieleniecka 01 – Gocław) oraz 517 (rondo Waszyngtona 04 – Targówek).

Ponadto dla linii 166 w kierunku Os. Kabaty i 517 w kierunku Ursus-Niedźwiadek, jako stały obowiązywał będzie przystanek Rondo Waszyngtona 03.

jk/ło