Wielki hit Euro już dziś. Strefa kibica czeka

Warszawa

TVN24 ,PAP/EPAIle osób w strefie kibica?

Czwarty dzień ze strefą kibica w Warszawie upłynie pod znakiem piłkarskiego hitu. Kibice będą mogli korzystać nie tylko z licznych atrakcji, ale zapewne stawią się, by obejrzeć starcie aktualnych mistrzów świata i Europy Hiszpanów z Włochami. W sobotę przez strefę przewinęło się ok. 80 tysięcy osób.

- W sobotę w godz. 12-15 strefę odwiedziło 10 tysięcy osób. Głównie był w tym czasie program artystyczny dla najmłodszych – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy.

Frekwencja podskoczyła raptownie po południu, gdy fani przyszli oglądać mecze Euro 2012. - Obejrzało je łącznie 70 tysięcy osób - podkreśla Gronkiewicz-Waltz. I dodaje, że obyło się bezwiększych incydentów.

Kolejny napływ fanów

Wprawdzie hit dzisiejszego dnia jest dopiero o godz. 18, ale kibice mogą wchodzić do strefy od godz. 12. Oprócz standardowych atrakcji czeka na kibiców też kilka wydarzeń.

Na głównej scenie zagra włoska gwiazda Marco Bocchino. Na scenie ponownie pojawi się DJ. Dla najmłodszych dzień rozpocznie się kolejnym etapem Dziecięcej Euro Stolicy. Wszystko to wstęp do pierwszego meczu grupy C Euro 2012.

Transmisję ze starcia Hiszpania - Włochy będzie można oglądać właśnie od 18. Naszpikowane gwiazdami zespoły mogą stworzyć niezapomniane widowisko. A dla fanów, którzy uznają, że to za mało, na deser zostanie drugi mecz grupy C. Zmierzą się Chorwacja z Irlandią.

PROGRAM 4. DNIA STREFY KIBICA

12.05 Dziecieca Eurostolica– animacje dla dzieci 15.20 Animacje „Warszawa - stolica kibica” (animacje i konkursy dla kibiców, zabawa z warm upper’ami Kaługą&Magierą)

16.00 Marco Bocchino koncert 17.00 KIA aktywność sponsorska 17.20 Animacje „Warszawa - stolica kibica” (animacje i konkursy dla kibiców, zabawa z warm upper’ami Kaługą&Magierą)

18.00 Transmisja Meczu Hiszpania - Włochy 20.45 Transmisja Meczu II Irlandia - Chorwacja 22.45 DJ

ran//ec

Mapa strefy kibica
materiały organizatorów