Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Wielka siatkówka na Narodowym. Otwarcie mundialu w Warszawie

Najnowsze


Szykuje się nie lada gratka dla kibiców siatkówki. Mecz otwarcia rozpoczynających się w sierpniu mistrzostw świata odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Polaków w meczu z Serbami wspierać będzie więc kilkadziesiąt tysięcy gardeł.

Mistrzostwa rozpoczną się 30 sierpnia. Mecz rozegrane zostaną w Bydgoszczy, Sopocie/Gdańsku (w leżącej na granicy obu miast hali Ergo Arena), Krakowie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i właśnie w Warszawie.

Oficjalnie potwierdzone

O tym, że siatkarski mundial może zostać zainaugurowany na Stadionie Narodowym, rozpisywano się już wcześniej, ale tylko nieoficjalnie. Nie było pewne, czy organizatorzy imprezy porozumieją się z zarządcą obiektu. W poniedziałek, przed losowaniem grup MŚ, wątpliwości zostały rozwiane.

- Mogę potwierdzić, że pierwszy mecz mistrzostw odbędzie się na tym obiekcie – przyznał szef polskiej siatkówki Mirosław Przedpełski. - Chcemy udowodnić, że siatkówka jest sportem globalnym – dodał prezes PZPS. Po spotkaniu z Serbami, biało-czerwoni przeniosą się do Wrocławia, gdzie rozegrają kolejne cztery mecze.

WIĘCEJ NA SPORT.TVN24.PL

Teraz na płycie stadionu działa lodowisko. Wystartowało nie bez problemów:

Lodowisko na Narodowym na razie nieczynneTVN24

PAP/sport.tvn24.pl