Wiedeń świętuje jubileusz najpiękniejszej promenady świata, a z nim cała Warszawa

Najnowsze

© WienTourismus /Christian StemperWiedeński Ratusz

Zobacz kreatywną inscenizację wiedeńskiej ulicy Ringstrasse w Warszawie, weź udział w konkursie i wygraj ekskluzywną podróż do Wiednia dla dwojga na finał Konkursu Piosenki Eurowizji 2015!

W tym roku Wiedeń świętuje 150 urodziny ulicy Ringstrasse, promenady z pełnymi przepychu budynkami, pałacami i parkami.

15 i 16 maja biuro promocji Wiednia, Wien Tourismus, zaprasza na skwer Hoovera. Zobacz kreatywną inscenizację ulicy Ringstrasse: zbuduj Wiedeński Ratusz z puzzli w technologii 3D na ściance o wymiarach 4 na 3 metry.

Odkryj najpiękniejszą promenadę świata i poczuj czar wiedeńskich zabytków z ostatnich 150 lat.

Wyrusz w wirtualną podróż dookoła ulicy Ringstrasse!

Piątek 15 maja, od godz. 17:00 do 22:00,

od godz. 20:30 Vienna Art Session – projekcja z udziałem wiedeńskich artystów OMAi

Sobota 16 maja, od godz. 12:00 do 24:00,

od godz. 20:30 Vienna Art Session – projekcja z udziałem wiedeńskich artystów OMAi

Miejsce: skwer Hoovera w Warszawie

Vienna Art Sessions

Od godz. 20:30 ścianka z puzzlami w technologii 3D przeobrazi się w ekran projekcyjny. W obecności wiedeńskich artystów OMAi zaprojektuj własną wersję ulicy Ringstrasse przy pomocy specjalnej aplikacji i zobacz swój projekt na żywo.

Wiedeński Ratusz w trójwymiarze

Zbuduj Wiedeński Ratusz w technologii 3D. Na ściance o wymiarach 4 na 3 metry możesz wspólnie z nami zbudować budynek wiedeńskiego ratusza z trójwymiarowych puzzli.

Z Vienna RingView na finał Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu!

Od 10 do 17 maja weź udział w konkursie na ringview.vienna.info i wygraj! Pokaż nam, co wiesz o wiedeńskiej ulicy Ringstrasse, a przy odrobinie szczęścia możesz wygrać podróż dla dwojga na finał Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu (22-24 maja 2015)

Spędź niepowtarzalny weekend dla dwojga w światowej stolicy muzyki i bądź z nami podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu!

Nagroda dla 2 osób:

Dwa bilety na finał Konkursu Piosenki Eurowizji (miejsca siedzące) w wiedeńskiej hali miejskiej (Wiener Stadthalle) na 23 maja 2015 r.

Pobyt w 4**** hotelu w samym centrum miasta wraz ze śniadaniem w terminie 22-24 maja 2015 r. Przelot Warszawa-Wiedeń-Warszawa liniami Austrian Airlines

Transfer z i na lotnisko w Wiedniu Karta Wien-Karte (upoważnia do darmowych przejazdów komunikacją miejską oraz do zniżek w wiedeńskich muzeach)

Poczęstunek w tradycyjnej wiedeńskiej kawiarni Café Central

Konkurs oraz warunki uczestnictwa dostępne są na stronie ringview.vienna.info

Źródło zdjęcia głównego: © WienTourismus /Christian Stemper