Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Wieczorny pożar we Włochach. "Jedna osoba w szpitalu"

TVN Warszawa


Około 23.30 na ulicy Nike w stołecznych Włochach wybuchł pożar. Jak informuje policja, z budynku mieszkalnego ewakuowano osiem osób, a jeden mężczyzna trafił do szpitala.

- Palił się budynek mieszkalny. Jeden mężczyzna z objawami zatrucia czadem, trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformował Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Dodał, że w mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, zapaliła się kuchnia.

- W sumie z całego budynku zostało ewakuowanych osiem osób, ale później wrócili do swoich mieszkań - doprecyzował Świstak.

Oddymiono pomieszczenia

Informacje potwierdził Michał Konopka ze straży pożarnej. - Do pożaru doszło na pierwszym piętrze w kuchni. Na początku nikt nie potrzebował pomocy. Później okazało się, że ten jeden mężczyzna ma objawy podtrucia - przekazał strażak.

W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej. - Po akcji jeszcze sprawdzono i oddymiono pomieszczenia. Działania zakończyły się około 1 w nocy - powiedział Konopka.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o pożarze samochodów na Bielanach:

Pożar na KochanowskiegoTomasz / Kontakt 24
wideo 2/3

mp/pm