Wiceprezydent komentuje debatę "z punktu widzenia zużycia wody"

Warszawa

TwitterWiceprezydent Jóźwiak komentuje debatę

Ostatnia debata przed II turą wyborów wywołała falę komentarzy w mediach. Do dyskusji przyłączył się także wiceprezydent Warszawy, który skomentował ją "z punktu widzenia zużycia wody".

W jednym z serwisów społecznościowych Jarosław Jóźwiak postanowił pokazać, jak debata kandydatów na prezydenta wpłynęła na zużycie wody w stolicy. Na opublikowanym przez niego wykresie widać, że od około 19.40 do 21 przepływ w stołecznej stacji filtrów znacznie się zmniejszył.

Ostateczne starcie

Debata w studiu TVN przy Wiertniczej rozpoczęła się o godz. 19.35. Było to drugie spotkanie Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy przed kamerami.

W ostatecznym starciu przed II turą wyborów kandydatów w ogień pytań wzięli Monika Olejnik, Justyna Pochanke i Bogdan Rymanowski. Urzędujący prezydent i poseł Duda mieli okazję wypowiedzieć się w kwestii polityki krajowej i zagranicznej, gospodarki i spraw społecznych. Był też czas na wymianę pytań między kandydatami.O tym, czy udało im się przekonać wyborców, dowiemy się w niedzielę.W I turze wyborów urzędujący prezydent wygrał we wszystkich warszawskich dzielnicach. W skali całego kraju lepszy wynik osiągnął jednak Andrzej Duda.

jk/r