Wiceprezydenci pokazują, jak się biega

Najnowsze

UM WarszawaPrezydenci zachęcają do biegania

Warszawscy urzędnicy zachęcają filmem do udziału w biegu charytatywnym. W rolach głównych wystąpili wiceprezydenci Jarosław Jóźwiak i Michał Olszewski.

Każde okrążenie pokonane przez zawodnika to jeden obiad dla ubogiego dziecka - zachęcają urzędnicy i zapraszają do udziału w biegu, który ma zostać rozegrany w sobotę na stadionie OSiR na Targówku. Startować mają 5-sobowe sztafety.

"Drużyna Urzędu m.st. Warszawy w składzie: Danuta Wojtarowicz, Jarosław Jóźwiak, Michał Andrzej Olszewski, Marcin Wojdat i Piotr Jaworski szlifuje formę" - chwali się ratusz i na dowód pokazuje film. Talentami aktorskimi popisuje się w nim między innymi prezydencki duet, który dał się już poznać z dobrej strony przy okazji sprzątania Wisły.

Tym razem urzędnicy nacięli się jednak na złośliwy komentarz znanego samorządowca, byłego już radnego Andrzeja Golimonta, który udostępniając film w sieci zwrócił uwagę: Wprawdzie z filmu wypadł ostatni kadr z podjeżdżającą karetką, ale i tak warto. I zobaczyć Prezydentów w filmie i dopingować na żywo!

Wiceprezydenci sprzątali Wisłę przed kameramiMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

jb/kv