Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Wezwał policję, bo pijany wjechał w jego samochód. Obaj zatrzymani

TVN Warszawa

Komenda Stołeczna PolicjiPijany kierowca zatrzymany

Kierujący oplem uderzył w tył jadącego przed nim mercedesa. Pokrzywdzony Jarosław G. wezwał na miejsce policję. Funkcjonariusze stwierdzili, że 42 letni Maciej G. jest nietrzeźwy, ale Jarosław G. też nie jest całkiem w porządku, bo nie ma prawa jazdy.

Do zderzenia doszło w środę wieczorem w tunelu na Wisłostradzie około godziny 21 - informuje Komenda Stołeczna Policji. Dodaje, że pijany kierowca opla nie zachował odpowiedniej odległości od jadącego przed nim samochodu. Badanie mężczyzny alkomatem, wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci sprawdzili w bazie danych również kierowcę mercedesa. Okazało się, że mężczyzna ma cofnięte prawo jazdy. KSP informuje, że "obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszą zarzuty za popełnione przestępstwa". Pijanemu kierowcy i prowadzącemu bez uprawnień grozi taka sama kara - 2 lat więzienia.

Niedawno pisaliśmy o pijanym kierowcy, który uderzył w drzewo i krwawiąc poszedł do domu:

Kierowca uderzył w drzewo
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

mn/mś