Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Wędkarz dostrzegł ciało w Wiśle. Policja: to zaginiony skuterzysta

Najnowsze

Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plWędkarz dostrzegł ciało w Wiśle

Ciało płynące Wisłą zauważył w niedzielę rano na Młocinach wędkarz. - To mężczyzna, który w połowie marca spadł ze skutera wodnego - potwierdza policja.

Ciało wypłynęło z Wisły w niedzielę. Zgłoszenie - według informacji przekazanych nam przez policję - przekazał mężczyzna, który wędkował w okolicy zagospodarowanej części brzegu, obok plaży oraz małej przystani funkcjonującej latem.

Teraz policja potwierdziła, że zmarły, to mężczyzna, który w połowie marca spadł ze skutera wodnego.

- Osoba została zidentyfikowana - powiedziała Kinga Czerwińska z Komisariatu Rzecznego Policji.

"Nie był przygotowany"

Poszukiwania trwały od 17 marca. Z ustaleń policji wynikało, że mężczyzna wypłynął na skuterze z okolic mostu Poniatowskiego.

- Prawdopodobnie nie przygotowany do takiej przejażdżki na wodzie. Z relacji świadków wiemy, że był przygotowany jak do spaceru: jeansy, kurtka, żadnej pianki, kamizelki asekuracyjnej, czegokolwiek, co mogłoby mu w trakcie pływania pomóc – mówiła wtedy Kinga Czerwińska.

Z relacji świadków wynikało, że na wysokości plaży przy zoo wyleciał ze skutera w górę i wpadł do wody. - Podejrzewamy, że najechał na jakąś przeszkodę - zaznaczała policjantka.

Relacja świadka

O zdarzeniu pierwszy poinformował nas pan Daniel, który skontaktował się z Kontaktem 24. Czytelnik twierdził, że był świadkiem wypadku i widział, jak kierujący skuterem z niego spada.

kz/b/r