Wbiła mu nóż w plecy, myślała że ją zdradza

Warszawa

fot. KSP

19-letnia Małgorzata M. wbiła swojemu chłopakowi nóż w plecy bo podejrzewała, że ją zdradza. Ostrze uszkodziło rdzeń kręgowy mężczyzny. Kobiecie za może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymana przez policjantów z Pragi Północ 19-letnia Małgorzata M. usłyszała w północnopraskiej prokuraturze zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci ciężkiego kalectwa. Sąd zastosował wobec niej trzymiesięczne tymczasowe aresztowanie.

Cios w kręgosłup

Wszystko wydarzyło się podczas imprezy, którą pokrzywdzony sam zorganizował z okazji znalezienia pracy. Do tragedii doszło o 4 nad ranem w jednym z mieszkań przy ulicy Radzymińskiej. 19-letnia kobieta zaatakowała nożem swojego chłopaka. Wbiła mu go plecy, gdy ten szedł do ubikacji. Pokrzywdzony 20 – latek trafił do szpitala. Okazało się, że musi przejść operację, ponieważ cios uszkodził rdzeń kręgowy.

Była zazdrosna

Policjanci z Pragi Północ szybko zatrzymali sprawczynię. Znaleźli ją na strychu w kamienicy, w której doszło do przestępstwa. 19-letnia Małgorzata M. powiedziała policjantom, że była zazdrosna o swojego chłopaka, podejrzewała go zdradę.

KSP/ec