Zepsuła się winda przy wiadukcie. W środku utknęły kobiety z małymi dziećmi

Najnowsze

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Straż MiejskaStrażnicy pomogli kobietom, które utknęły w dziećmi w windzie

Dwie kobiety utknęły z dziecięcymi wózkami w windzie przy wiadukcie ulicy Mickiewicza. Z pomocą przyszli im strażnicy miejscy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Funkcjonariusze straży miejskiej zauważyli uwięzione w windzie osoby podczas patrolowania okolic pętli autobusowej przy ulicy Indrzejczyka. Obok znajduje się wiadukt ulicy Mickiewicza, biegnący nad torami kolejowymi. "Dojeżdżając do wiaduktu zauważyli, że w windzie znajdują się dwie zdenerwowane kobiety z wózkami dziecięcymi. Jedna z nich machała do strażników. Widać było, że potrzebowały pomocy" - relacjonują strażnicy.

Dowiedzieli się, że kobiety znajdują się w środku od około dziesięciu minut, a windy nie da się w żaden sposób ściągnąć na dół. Wszystko działo się w środowe popołudnie. Było około godziny 13, a temperatura tego dnia sięgała 25 stopni Celsjusza. Strażnicy zwracają uwagę, że ze względu na małe dzieci konieczne było szybkie wydostanie ich z dusznego wnętrza.

Na miejsce wezwane zostało pogotowie dźwigowe. Po kilkunastu minutach wszyscy zostali uwolnieni. "Strażnicy pomogli kobietom wynieść wózki. Przygoda z windą zakończyła się happy endem - na szczęście nikt nie wymagał interwencji lekarskiej" - podsumowuje straż miejska.

Informowaliśmy też o nowej kładce przy stacji PKP Powązki, która od roku pozostaje nieczynna:

Kładka przy PKP Powązki od prawie roku pozostaje zamkniętaMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Straż Miejska