Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Zjechał z pasa ruchu, skasował 10 barierek. Policja: kierowca miał prawie dwa promile

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plKolizja na Ostrobramskiej

W piątek przed południem na Ostrobramskiej kierowca samochodu osobowego rozbił się na barierkach oddzielających jezdnię od ścieżki rowerowej. Jak podaje policja, mężczyzna był nietrzeźwy.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Kierujący samochodem marki Toyota z nieznanych przyczyn, zjechał na prawą stronę jezdni i uderzył w metalowe barierki oddzielające jezdnię od ścieżki rowerowej - powiedział Zieliński. I dodał, że kierowca "skosił" w tej sposób około 10 barierek.

Na miejsce przyjechali: straż pożarna, pogotowie oraz policja. Jak ustalił nasz reporter, kierowca toyoty został przebadany na miejscu. Nie wymagał hospitalizacji.

O szczegóły zdarzenia zapytaliśmy policję. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem toyota uderzył w barierki, wskutek czego dachował. Policjanci po przybyciu na miejsce zbadali kierującego na trzeźwość. Mężczyzna okazał się nietrzeźwy. W wydychanym powietrzu miał prawie dwa promile. Funkcjonariusze na miejscu wykonują czynności - przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Potwierdziła również, że w tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl