Warszawa żegna opady

Warszawa

Rano jeszcze -9 st. C, ale w dzień już tylko - 4. Śnieg może pojawić się rano, ale przelotny i słaby. Później będzie się przejaśniać. Na razie żegnamy śnieg. W całym kraju ma przyjść odwilż.

W Tłusty Czwartek padać będzie, ale głównie na południu kraju. W Warszawie w czwartek opady będą symboliczne - prognozują synoptycy TVN Meteo. Po południu ma być już pogodnie.

Prognoza dla Warszawy

Rano: Przelotne opady śniegu. Temp. -9 st. Wiatr na ogół umiarkowany, północno-zachodni.Po południu: Dość pogodnie. Temp. -4 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.Wieczorem: Pogodnie. Temp. -5 st. Wiatr słaby, północno-zachodni.

Ciśnienie rośnie, w południe ma być 1004 hPa.

Idzie odwilż

Jeszcze dziś w niektórych rejonach kraju, w tym w stolicy, termometry pokażą kilka kresek poniżej zera, ale stopniowo ma się ocieplać.

- Od soboty już do końca miesiąca spodziewamy się temperatur rzędu 0 st. C. Zima w Polsce będzie bardzo łagodna i pogodna - pociesza Raczyński. - Na zachodzie jednak niebezpieczna może okazać się odwilż. Deszcz ze śniegiem i marznący deszcz spowodują gołoledź - przestrzega synoptyk.

Więcej na tvnmeteo.pl