Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Samochód zablokował tramwaje po zderzeniu z autobusem. Jedna osoba ranna

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWypadek na Bemowie

W wyniku zderzenia samochodu osobowego z autobusem miejskim zablokowany został przejazd tramwajowy na Bemowie. Składy linii 24 i 26 jeździły trasą objazdową.

O zdarzeniu dowiedział reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Przy skrzyżowaniu ulic Radiowej i Szadkowskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem miejskim linii 171. Po zderzeniu auto wpadło na torowisko tramwajowe. Na miejscu są straż pożarna, pogotowie oraz policja - przekazał Zieliński.

- W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. To kierowca samochodu osobowego. Na miejscu działają dwa nasze zastępy - poinformował Jacek Zakrzewski ze stołecznej straży pożarnej.

Zablokowane torowisko

Jak przekazał nasz reporter, zablokowane zostało torowisko w kierunku pętli Nowe Bemowo.

O utrudnieniach w ruchu tramwajów na liniach 24 i 26 informował również Zarząd Transportu Miejskiego. Trasa linii 24 została skrócona do pętli Koło. Natomiast tramwaje numer 26 kursowały trasą objazdową przez al. Solidarności, Okopową, al. Jana Pawła II, Broniewskiego i Wólczyńską.

Kilka minut przed godziną 8 Zieliński poinformował, że samochód został usunięty z torowiska. Tramwaje wróciły na stałe trasy

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl