Wisłostrada stanęła po dachowaniu. "Mnóstwo rozsypanych elementów uszkodzonych pojazdów"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie trzech aut na Wisłostradzie

Przez kilkadziesiąt minut Wisłostrada była zablokowana z powodu dachowania samochodu osobowego. Poważne utrudnienia w ruchu czekały kierowców jadących w stronę Bielan.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Na wysokości Cytadeli doszło przed godziną 18 do zderzenia trzech pojazdów. - Kierująca audi wyjeżdżała na Wisłostradę z bocznej uliczki, gdy doszło do zderzenia z samochodem marki Kia, jadącym w stronę Gdańska. Kia dachowała. Rykoszetem został dodatkowo uderzony przejeżdżający w tym czasie obok opel - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejsce zadysponowano trzy karetki pogotowia i dwa zastępy straży pożarnej. Przyjechały także dwie załogi policji. Jak przekazał nam Maciej Jabłoński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, mimo dachowania nie było konieczności wycinania nikogo z pojazdów.

Uczestnicy zderzenia trafili pod opiekę ratowników medycznych. - Nikt nie został zabrany do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi - poinformowała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Korek w stronę Bielan

- Strażacy zabezpieczają i oświetlają teren zderzenia. Starają się też udrożnić jezdnię, na której znajduje się mnóstwo rozsypanych elementów uszkodzonych pojazdów - zaznacza nasz reporter. Początkowo przejazd w stronę Bielan był zablokowany. - Służbom udało się udrożnić już jeden z trzech pasów jezdni. Zator tworzy się także na przeciwnej jezdni, bo kierowcy zwalniają na widok pojazdów służb - przekazał około 18.30 Zieliński.

Chwilę po godzinie 19 policja podała, że nadal zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Gdańska.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl