Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Auto zderzyło się z tramwajem na Marynarskiej. Trzy osoby trafiły do szpitala

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie na Marynarskiej

Samochód osobowy zderzył się z tramwajem na Mokotowie. Utrudnienia czekały pasażerów trzech linii tramwajowych kursujących Marynarską. Jak podała policja, poszkodowane zostały trzy osoby.

Do zderzenia doszło przy skrzyżowaniu Marynarskiej i Postępu. - Kierująca samochodem marki Alfa Romeo wyjeżdżała z ulicy Postępu, by włączyć się do ruchu na Marynarskiej. Zderzyła się z tramwajem linii 17 jadącym z pętli PKP Służewiec - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał do zderzenia doszło przy skrzyżowaniu, na którym znajduje się sygnalizacja świetlna.

Na miejscu były trzy karetki pogotowia, policja oraz służby Tramwajów Warszawskich. - W samochodzie, oprócz kierującej, jechało jeszcze dwoje pasażerów. Cała trójka trafiła pod opiekę ratowników medycznych - mówił nasz reporter.

Jak informowała Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji, wszyscy zostali odwiezieni do szpitala.

Utrudnienia, linia zastępcza

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami. "Tramwaje linii 17 i 18 kierunek PKP SŁUŻEWIEC kursują do krańca WORONICZA . Tramwaje linii 31 kursują w pętli WORONICZA - METRO WILANOWSKA - WORONICZA" - podał ZTM.

Dodatkowo na trasie: Królikarnia - Woronicza - Wołoska - Marynarska - PKP Służewiec kursowała zastępcza komunikacja autobusowa.

Przed godziną 16 ZTM poinformował o zakończeniu utrudnień.

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/b