Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Wbił się w tył auta dostawczego. Jedna osoba ranna

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na zjeździe z POW

Trzy samochody zderzyły się na zjeździe z Południowej Obwodnicy Warszawy na Puławską. Jeden z pojazdów wbił się w tył auta dostawczego. Jego kierowca trafił do szpitala.

Do zderzenia doszło około godziny 8.30. - Zderzyły się trzy pojazdy: citroen, volkswagen i opel. Jedna osoba z citroena została zabrana do szpitala - poinformowała Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji. - Kierujący volkswagenem i oplem byli trzeźwi, natomiast czekamy jeszcze informacje dotyczące stanu kierowcy citroena - dodała.

Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. - Citroen najechał na tył auta dostawczego. Jest mocno uszkodzony. Od strony kierowcy wgniótł się w róg naczepy - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Przy zjeździe z trasy utworzył się korek. - Z ruchu są wyłączone trzy pasy: dwa zjazdowe w kierunku Piaseczna oraz jeden do zjazdy w stronę centrum. Ruch odbywa się dwoma pozostałymi pasami do zjazdu w kierunku centrum - ostrzegał nasz reporter. 

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl