Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

Najnowsze

Zderzenie na S8, dwie osoby ranne

Najnowsze

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dwie osoby ranne w wypadku na S8
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plDwie osoby ranne w wypadku na S8

Dwa auta zderzyły się na trasie S8 na wyjeździe z miasta w kierunku Poznania. Dwie osoby zostały ewakuowane z pojazdu przez strażaków.

- Do zderzenia dwóch aut doszło na trasie S8 w pobliżu węzła Warszawa Zachód na jezdni w kierunku Poznania. Dwie osoby z jednego pojazdu były zakleszczone w pojeździe. Zostały uwolnione przez strażaków przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Były przytomne. Zostały przekazane ratownikom medycznym - dowiedział się Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Ruch odbywał się tylko jednym pasem.

Zgłoszenie do służb wpłynęło o godzinie 10.37. - Zderzyły się honda i opel. W wyniku zdarzenia dwie osoby z hondy zostały zabrane do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - poinformowała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości