Zderzenie dwóch samochodów na Woli. "Kierowca uwięziony w środku"

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie na rondzie Kercelak

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło przed godziną 13 na Kercelaku. Kierowca jednego z samochodów nie mógł się z niego wydostać. Interweniowała straż pożarna.

Na miejscu zdarzenia był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Zderzyły się dwa samochody osobowe: jaguar i skoda. Drugi z samochodów został uderzony w bok od strony kierowcy, a drugim bokiem wpadł na słup trakcji tramwajowej. Kierowca skody był uwięziony w środku. Niezbędna była pomoc straży pożarnej - przekazał Zieliński.

Dodał, że strażacy wyciągnęli mężczyznę z samochodu i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. - Kierowca jest badany w karetce - poinformował nasz reporter. Zieliński podał również, że samochód znajduje się poza torowiskiem i jezdnią, zatem nie ma utrudnień w kursowaniu tramwajów. Jeden pas alei "Solidarności" zablokowany jest przez samochody służb ratowniczych.

Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji poinformowała przed godziną 14, że kierowca skody został zabrany do szpitala. - Obaj kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi - przekazała. I ostrzegła, że na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna, co generuje dodatkowe utrudnienia.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl