Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Najnowsze

Laweta wbiła się w tył drugiej lawety, obok rozbity samochód osobowy

Najnowsze

Autor:
kk/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Zderzenie na Żołnierskiej

Laweta uderzyła w tył innej lawety przewożącej samochód dostawczy. W wyniku zderzenia uszkodzone zostało też auto osobowe. Kierowcy jadący Żołnierską w stronę wyjazdu z miasta utknęli w korku.

Do zderzenia doszło w południe na odcinku między Marsa a Strażacką.  

- Na wysokości kładki dla pieszych laweta wjechała w tył drugiej lawety wiozącej samochód dostawczy. Żółta laweta wbiła się jednocześnie w tył części ładunkowej przewożonego auta. Jej kabina jest doszczętnie zniszczona - relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak dodaje, w zderzeniu uczestniczył też samochód osobowy. - Opel przeciął pas zieleni i zatrzymał się na jezdni prowadzącej w przeciwnym kierunku. Ma mocno uszkodzoną prawą część maski i nadkola oraz urwane prawe, przednie koło - opisuje nasz reporter.

- Nikt nie został ranny. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - informuje Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Utrudnienia w obu kierunkach

Kierowcy jadący w kierunku wyjazdu z miasta muszą liczyć się z utrudnieniami. - Ruch w miejscu kolizji odbywa się częścią lewego pasa. Żeby ominąć rozbite lawety, kierowcy muszą nieco zjechać na pobocze - ostrzega Szmelter. - Korek tworzy się już na zjeździe w Żołnierską z Trasy Siekierkowskiej - dodaje.

Uważać muszą też osoby jadące w stronę Marsa. - Jeden pas ruchu jest zablokowany przez uszkodzonego opla i pojazdy służb - mówi nasz reporter.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/pm

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl