Kolizja w Alejach Jerozolimskich. "Samochody nadają się do kasacji"

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Kolizja w Alejach Jerozolimskich

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z Ryżową. Jeden z nich uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji. Jak podaje straż pożarna, nikt nie został ranny.

Do kolizji doszło około godziny 13.30. - Peugeot zderzył się z nissanem, który odbił się i uderzył jeszcze w płot prywatnej posesji. Samochody są mocno uszkodzone, nadają się do kasacji  - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejsce wezwane zostały policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. - Ratownicy przebadali uczestników zdarzenia w karetce - mówił Zieliński.

Jak poinformował Maciej Jabłoński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, ostatecznie nikt nie został zabrany do szpitala.

Kierowców czekały nieznaczne utrudnienia w ruchu. - Prawy pas Alej Jerozolimskich w kierunku Pruszkowa jest zablokowany - ostrzegał nasz reporter. Dodaje tez, że na jezdni nadal rozsypane są elementy uszkodzonych pojazdów. - Wcześniej strażacy odcięli dopływ energii w obu samochodach i zajęli się wyciekami płynów eksploatacyjnych - opisywał Zieliński.

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/b