Najnowsze

Policja szukała zaginionej matki z 3-letnią córką

Najnowsze

Autor:
dg/ran
Źródło:
PAP
ShutterstockPolicja prowadziła poszukiwania (zdjęcie ilustracyjne)

Anna wraz z córką wyszły w niedzielę z miejsca zamieszkania na terenie Wesołej. Policja prosiła o pomoc w poszukiwaniach. W poniedziałek po południu służby poinformowały, że obie odnalazły się.

Funkcjonariusze komisariatu w Wesołej poszukiwali 32-letniej Anny i jej córki. Według ich ustaleń kobieta wyszła w niedzielę z córką z domu i nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

Policjantka zaapelowała o pomoc do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu matki i córki. W poniedziałek przed godziną 16 Joanna Węgrzyniak z rejonowej komendy poinformowała, że obie odnalazły się, a także, że są zdrowe.

Na tvn24.pl informowaliśmy również o poszukiwaniach dzieci, które zaginęły wiele lat temu:

Dzieci, których przez lata nie udało się odnaleźć
Dzieci, których przez lata nie udało się odnaleźć08.05. | Ola, Łukasz, Malwinka, Ania, Patryk, Kamil i jeszcze kilkoro dzieci. Wszystkie zniknęły nagle, lata temu. Niektóre bez śladu, jakby rozpłynęły się w powietrzu. Po innych, jak po dziesięcioletnim Mateuszu spod Zamościa, pozostają poszlaki i strzępki informacji - niestety zbyt chaotyczne i niezrozumiałe, żeby wyłonił się z nich spójny obraz tego, co działo się tuż przed zniknięciem. Chociaż dla niemal wszystkich te historie od dawna są już historią, to rodziny ciągle wierzą, że poznają prawdę. A policjanci - jak deklarują - nie przestają szukać.TVN24 Łódź

Autor:dg/ran

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości