Trzy osoby ranne po wypadku w Mogielnicy. Na jezdnię przewrócił się ciągnik z przyczepą pełną jabłek

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w Mogielnicy

W Mogielnicy samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym na drodze wojewódzkiej numer 728. Drugi z pojazdów wywrócił się i zablokował jezdnię, wokół rozsypały się wiezione na naczepie jabłka. Policja podaje, że trzy osoby zostały poszkodowane.

Do wypadku doszło około godziny 16 na ulicy Nowomiejskiej w Mogielnicy, czyli w ciągu drogi wojewódzkiej numer 728. - Osobowa honda zderzyła się z ciągnikiem rolniczym i ciągniętą przez niego naczepą. W wyniku zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Są to nastoletni pasażer hondy, kierowca ciągnika oraz kobieta jadąca na przyczepie - informowała Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Jak podała Wójcik, kierowca hondy był trzeźwy, natomiast kierujący ciągnikiem będzie badany pod kątem stanu trzeźwości w szpitalu. Wskazała też, że nastolatek trafił do szpitala w Radomiu, natomiast 58-latka oraz 44-latka zostali przewiezieni do placówki w Grójcu.

Zablokowana droga w Mogielnicy

W wyniku zderzenia ciągnik przewrócił się na jezdnię, podobnie jak jego przyczepa. Jak ustalił nasz reporter Artur Węgrzynowicz, przewożono nią kilka ton jabłek, które rozsypały się na jezdni. Droga była zablokowana.

- Służby zorganizowały objazdy dla kierowców. Natomiast osoby, które podróżują bądź będą podróżowały drogą w relacji Mogielnica - Nowe miasta bądź z Grójca w kierunku Końskich prosimy o ewentualne wybranie innej trasy bądź objazd drogami lokalnymi- ostrzegała Wójcik.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Informowaliśmy także o zderzeniu czterech aut w Piasecznie:

Do zdarzenia doszło w Piasecznie
Do zdarzenia doszło w Piasecznie Google Maps

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP KSRG Mogielnica

Pozostałe wiadomości