Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Śmiertelny wypadek w metrze. Zamknięto sześć stacji pierwszej linii

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plStacja metra (zdjęcie ilustracyjne)

Na stacji metra Imielin doszło do śmiertelnego wypadku. Pociągi przez kilka godzin kursowały w skróconej relacji Młociny – Wilanowska.

Jak poinformowała nas Anna Bartoń, rzeczniczka prasowa Metra Warszawskiego, po godzinie 17 na stacji metra Imielin doszło do śmiertelnego wypadku. - Pociągi kursują w skróconej relacji: Młociny – Wilanowska – przekazała.

Wyłączone dla pasażerów zostały stacje: Służew, Ursynów, Stokłosy, Imielin, Natolin, Kabaty. Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą "Za Metro" na odcinku Metro Wilanowska – Rolna – al. KEN – Metro Kabaty.

Jak sprecyzował Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji, do tragicznego wypadku doszło o godzinie 17.15. - Z niewyjaśnionych przyczyn kobieta wpadła pod pociąg metra. Stacja Imielin została ewakuowana. Ustalamy okoliczności tego wypadku. Na miejsce został wezwany prokurator – poinformował policjant.

Przywracanie kursowania pociągów na wszystkich stacjach pierwszej linii metra rozpoczęło się około godziny 22.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o utrudnieniach w ruchu na trasie S2:

Utrudnienia na S2 po zderzeniu pięciu autTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl