Najnowsze

Wypadek na Ochocie. Zderzyły się dwa auta i autobus miejski

Najnowsze

Autor:
kk/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Ochocie
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek na Ochocie

Na Ochocie zderzyły się dwa samochody osobowe i autobus miejski. Straż pożarna podaje, że kilka osób zostało poszkodowanych, w tym jedna jest w stanie poważnym. Są bardzo duże utrudnienia na skrzyżowaniu Wawelskiej z Grójecką.

Do wypadku doszło chwilę przed godziną 15 na skrzyżowaniu Wawelskiej z Grójecką. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z autobusem. Kilka osób jest poszkodowanych, w tym jedna ciężko - informuje Marcin Wesołowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Jak sprecyzował Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji, w zderzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe: opel i audi oraz autobus. - Do szpitala została zabrana pasażerka opla oraz kierujący audi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowcy są trzeźwi - zaznacza Florczak.

Na miejscu trwają działania służb. Są tam policja, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Utrudnienia dla kierowców i pasażerów autobusów

- Grójecka w kierunku Okęcia jest zablokowana. Kierowcy jadący Kopińską w stronę Wawelskiej mają do dyspozycji jeden pas, a w odwrotną stronę przejezdne są dwa pasy - relacjonuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl. 

Utrudnienia czekają także pasażerów komunikacji miejskiej. Zarząd Transportu Miejskiego ostrzega, że opóźnienia mogą mieć autobusy linii 157, 167, 182, 187, 191, 517 i 523. Dodatkowo autobusy linii 191 i 521 jadące w kierunku krańca Regulska/ Szczęśliwice, kierowane są na trasę objazdową przez Grójecką, Kopińską i Białobrzeską, skąd wracają do swoich podstawowych tras.

Autor:kk/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości