Najnowsze

Rozbity autobus miejski na Mokotowie. Zderzył się z tramwajem

Najnowsze

Autor:
kz/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na ulicy Woronicza
Kolizja na ulicy Woronicza

Groźnie wyglądająca kraksa z udziałem tramwaju i autobusu miejskiego na Mokotowie. Na miejscu pracowały służby. - Z relacji świadków wynika, że nikt nie został ranny - powiedział nasz reporter.

Do kolizji doszło przed godziną 15 na ulicy Woronicza, jak ustalił Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl. - Tramwaj linii 10, wyjeżdżający z zajezdni, zderzył się z autobusem miejskim - powiedział.

Dodał, że autobus ma powybijane szyby, powyłamywane elementy karoserii oraz zniszczone drzwi. - Początkowo blokował jeden pas ulicy Wołoskiej. Obecnie stoi na przystanku. Tramwaj zatrzymał się na wyjeździe z zajezdni, inne składy nie mogą na nią wjechać oraz z niej wyjechać . Ruch samochodowy odbywa się bez utrudnień - opisał Szmelter.

Na miejscu były służby Warszawskiego Transportu Publicznego. - Z relacji świadków wynika, że nikt nie został ranny - dowiedział się nasz reporter.

Nie została wezwana policja. - Nie otrzymaliśmy zgłoszenia w tej sprawie - powiedział Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Autor:kz/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości