Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Przyłapali 24-latka podczas przekazywania pakunku. "Policjanci udowodnili mu handel narkotykami"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
PAP
KRP IV24-latek jest podejrzany o handel narkotykami

Nawet do 10 lat więzienia może grozić 24-latkowi zatrzymanemu przez wolskich policjantów. Mężczyzna jest podejrzany o handel narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli w jego mieszkaniu 300 gramów marihuany i kilka porcji kokainy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Mężczyzna wpadł kilka dni temu w ręce policjantów patrolujących Wolę. Jak opisuje Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji IV, funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn, przekazujących sobie pewien pakunek.

- Ich zachowanie wskazywało, że "załatwiają" jakąś sprawę i chcą to zrobić jak najszybciej, byli zdenerwowani sytuacją i rozglądali się dookoła siebie. Czujni funkcjonariusze widząc, co się dzieje, przypuszczali, że doszło do przekazania substancji zabronionych. Okazało się, że czujność ich nie zawiodła i nie pomylili się - tłumaczyła.

Przeszukali mieszkanie 24-latka

Wskazała, że podczas interwencji okazało się, że 24-letni mężczyzna sprzedawał drugiemu narkotyki. Następnie funkcjonariusze pojechali do mieszkania 24-latka, w którym znaleźli ponad 300 gramów marihuany i kilka porcji kokainy w hermetycznie zamkniętych torebkach foliowych.

Przedmioty zabezpieczone przez policjantówKRP IV

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. - Policjanci udowodnili mu również handel narkotykami. Mężczyzna miał sprzedawać marihuanę po 50 złotych za gram. Był już notowany za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu - podała.

Podejrzany usłyszał w prokuraturze zarzuty dotyczące przygotowania do nielegalnego wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków oraz handlu środkami odurzającymi. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Za zarzucany czyn może mu grozić do 10 lat więzienia.

Informowaliśmy też o zatrzymaniu 19 osób podejrzanych o udział w grupie przestępczej, handel narkotykami, bronią oraz amunicją:

CBŚP zatrzymało 19 osób
CBŚP zatrzymało 19 osóbCBŚP

Autor:kk/b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KRP IV

Pozostałe wiadomości