Awaryjna naprawa nawierzchni ulicy Patriotów. Prace przez cały weekend

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dyrektor ZDM o planowanych remontach ulic w Warszawie
Dyrektor ZDM o planowanych remontach ulic w WarszawieArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
wideo 2/5
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plDyrektor ZDM o planowanych remontach ulic w Warszawie

Drogowcy wymienią nawierzchnię ulicy Patriotów. Przez cały weekend jezdnia na odcinku od Izbickiej do Żołędziowej zostanie zamknięta. Dla kierowców wyznaczono objazdy, inaczej pojedzie też autobus linii numer 115.

Jak podał Zarząd Dróg Miejskich, decyzja o pracach została podjęta "z uwagi na zły stan techniczny jezdni ulicy Patriotów".

Ulica po wschodniej stronie torów (po stronie ulicy Izbickiej, Żołędziowej i Walcowniczej) zostanie zamknięta na odcinku od ulicy Izbickiej do Żołędziowej.

Objazd remontu

"Początek utrudnień w piątek, 15 września, o godzinie 22:00. Objazd remontu poprowadzi drogą po zachodniej stronie torów (po stronie Bysławskiej, Przewodowej i Panny Wodnej). Na drugą stronę torów będzie można przejechać na wysokości Izbickiej, na węźle Patriotów oraz przy Walcowniczej" - czytamy w komunikacie ZDM.

Linia autobusowa 115 ominie utrudnienia, jadąc wschodnią stroną Patriotów do przejazdu kolejowego przy stacji Warszawa Radość (na wysokości Izbickiej). Stamtąd autobusy zachodnią stroną Patriotów dojadą do węzła Patriotów, gdzie przejadą na właściwą – wschodnią stronę – linii kolejowej. 115 nie zatrzyma się na przystankach Tomaszowska 01 i 02 oraz Lawinowa 01 i 02.

Prace zakończą się w poniedziałek, 18 września o godzinie 4.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: ZDM

Pozostałe wiadomości