Najnowsze

W poniedziałek startuje Lato w Mieście. Przygotowano ponad tysiąc atrakcji

Najnowsze

Autor:
dg/gp
Źródło:
PAP
ShutterstockW poniedziałek startuje akcja Lato w Mieście

Warszawska akcja Lato w Mieście rozpocznie się w poniedziałek 27 czerwca i potrwa do końca sierpnia. Z atrakcji przygotowanych przez stołeczny ratusz mogą korzystać dzieci w grupach zorganizowanych oraz indywidualnie.

W ramach akcji Lato w Mieście przygotowano ponad tysiąc różnych atrakcji, z czego prawie 500 dotyczy osób indywidualnych. Do wyboru są zajęcia edukacyjne, sportowe w tym np. pływalnie, zajęcia aktorskie, muzyczne, plastyczne i taneczne. Zajęcia odbywają się w dzielnicowych ośrodkach sportu i rekreacji, domach kultury, bibliotekach czy ogródkach jordanowskich.

Młodzi warszawiacy mogą wybrać się na korty Legii, pływalnie OSiR, przejechać się kolejką na Szczęśliwcach, spróbować swoich sił w malarstwie czy tańcu lub nauczyć się grać w szachy.

Jak zaznaczył stołeczny ratusz, należy wcześniej skontaktować się z placówką i sprawdzić dostępne terminy lub ofertę. Zajęcia odbywają się w różnych terminach i czasie, szczegóły dostępne na stronie warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl w zakładce oferta zajęć specjalistycznych (tj. zajęcia dla indywidulanych uczestników akcji).

Przeczytaj również: Plac zabaw w Łazienkach Królewskich otwarty. "Zainteresuje zarówno dzieci, jak i dorosłych":

Nowy plac zabaw w Łazienkach Królewskich
Nowy plac zabaw w Łazienkach Królewskich Muzeum Łazienki Królewskie

Autor:dg/gp

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości