Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Policja wyciągnęła z Wisły dwa ciała. Dzień po dniu, po dwóch stronach rzeki

Najnowsze

Autor:
katke/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Google Maps / tvnwarszawa.pl Miejsca, w których znaleziono ciała

W piątek policja wyciągnęła z Wisły ciało na wysokości Młocin. W sobotę zwłoki - prawdopodobnie mężczyzny - wyłowiono z kolei w okolicach Tarchomina.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak przekazał nam Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej, w sobotę zostały wyłowione zwłoki na wysokości Tarchomina. - Strażacy wspomagali w działaniu policję rzeczną. Ich praca polegała na wyciągnięciu ciała na brzeg - powiedział strażak. Z kolei Kinga Czerwińska z policji rzecznej przekazała nam jedynie, że prawdopodobnie chodzi o mężczyznę.

Według ustaleń reportera tvnwarszawa.pl Tomasza Zielińskiego, ciało zostało znalezione niedaleko mostu Północnego, za plażą w rejonie Tarchomina. Dodał też, że w piątek na drugim brzegu służby dostały sygnał o podobnym zdarzeniu. Policja krótko nam to potwierdziła. - Rzeczywiście, wczoraj mieliśmy zgłoszenie, że w okolicach przystani Młociny znaleziono inne ciało - przekazała Czerwińska.

Trwa wyjaśnianie obu spraw.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o akcie oskarżenia przeciwko matce, która miała porzucić noworodka:

Na działkach znaleziono noworodkaTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/pm

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps / tvnwarszawa.pl