Przygotuj się na:

ZMIANY NA OKRZEI

W związku z budową zabezpieczenia przeciwpowodziowego praskiego brzegu oraz przebudowy ciągu ulicy Wybrzeże Helskie i Wybrzeże Szczecińskie, w czwartek 16 lipca od około godziny 12 wykonawca wprowadzi zmiany w rejonie ulicy Okrzei.

Rozerwany przegub autobusu, ranny pasażer

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Uszkodzony autobus na Grochowskiej

Podczas skrętu w ulicę Grochowską doszło do uszkodzenia autobusu linii 148. Jeden z pasażerów trafił do szpitala.

Służby otrzymały zgłoszenie dotyczące autobusu jadącego w kierunku ronda Wiatraczna chwilę przed godziną 13. - Podczas skrętu w lewo z Zamienieckiej w Grochowską przegub autobusu zawadził o barierki oddzielające przystanek tramwajowy od jezdni - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Na zdjęciach naszego reportera widać, że uszkodzona barierka znajdowała się wcześniej na skraju przejścia dla pieszych na Grochowskiej. Przegub autobusu się rozerwał.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz służby Miejskiego Zakładu Autobusowego. Jak informuje Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji, jeden z pasażerów został przewieziony do szpitala.

Relację naszego reportera potwierdził w rozmowie z tvnwarszawa.pl rzecznik MZA Adam Stawicki. - Doszło do uszkodzenia opończy przegubu. To autobus bez monitoringu, więc ustalamy przebieg tego zdarzenia. Nie znamy jeszcze przyczyny. Będziemy sprawdzali, czy mogła to być wina kierowcy, czy też doszło do awarii - zaznacza.

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl