Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Stanęły tramwaje na Powstańców Śląskich

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZerwana trakcja tramwajowa na Bemowie

Przy skrzyżowaniu Powstańców Śląskich z Górczewską doszło do uszkodzenia trakcji tramwajowej. Trzy linie - 10, 11 i 26 - jeździły na trasach objazdowych.

Informację o utrudnieniach w kursowaniu tramwajów na Bemowie przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Tramwaje stoją w obu kierunkach. Doszło do uszkodzenia trakcji - powiedział. Jak ustalił, trakcja została uszkodzona prawdopodobnie przez pracującą na pobliskiej budowie metra koparkę.

Problem potwierdził rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz. - Doszło do zerwania elementu podtrzymującego przewód trakcyjny. Na miejscu są nasze służby. Tramwaje linii 10, 11 i 26 jeżdżą objazdem w kierunku Koła - przekazał Dutkiewicz. Dodał, że utrudnienia mogą potrwać co najmniej kilkadziesiąt minut.

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą Z na trasie: Cm.Wolski – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Nowe Bemowo.

Około godziny 13.20 nasz reporter poinformował, że awaria została usunięta.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl