Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Ogromny korek na S8 w kierunku Białegostoku. Tir zderzył się z osobówką przed mostem Grota-Roweckiego

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie tira i osobówki na trasie S8
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie tira i osobówki na trasie S8

Trasa S8 stanęła w piątek po południu w ogromnym korku. Na jezdni w kierunku Białegostoku doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Kierowcy musieli zwolnić już na wysokości Bemowa.

Do zderzenia doszło na wysokości ulicy Gwiaździstej. - Tir uderzył w tył auta osobowego na środkowym pasie jezdni tranzytowej. Na miejscu jest już policja - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Informację o zderzeniu potwierdziła Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15.40. Doszło do zderzenia ciężarówki z toyotą. Są utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Białegostoku - ostrzegała. Jak dodała, policjanci wyjaśniali na miejscu okoliczności zdarzenia. - Kierowcy są trzeźwi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - mówiła Nawrat. Oznacza to, że nikt nie został poszkodowany.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości